HELP-DESK

serwis IT dla Twojej firmy

Serwis IT

- programy sprzedażowe

- komputerowa KPiR

- programy księgowe

- programy kadrowe

- program Płatnik

- program PFRON

- programy gastronomiczne

- serwery 

- serwis PC i laptopy


Kontakt - 86 306 70 70


Dołącz nas

Wiadomości

Jednolity Plik Kontrolny - uwaga już od 1 stycznia 2018 wszyscy będą musieli wysyłać JPK na serwer Ministerstwa Finansów. Po więcej informacji zapraszam na stronę jpk.wlomzy.pl

Ochrona danych osobowych - Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministerstwa Cyfryzacji, zanosi sie na to, że UODO będzie prawnym następcą GIODO. Udostępniony projekt nie obejmuje jednak przepisów przejściowych i wykonawczych. Koniecznie zobacz więcej na odo.ksml.pl

Usługi IT - help desk dla firm i osób fizycznych

Najwyższa jakość zdalnego help-desk'u

Co robimy

Zajmuję się sprzedażą i serwisem programów komputerowych dla biznesu. Od 12 lat sprzedaję i serwisuję oprogramowanie firmy Wapro. W swojej ofercie posiadam program do prowadzenia sprzedaży i ewidencji obrotu towarowego Wf-Mag, dla małej księgowości posiadam Wf-Kaper'a, bardzo dobra książka KPiR. Dla większych firm, na pełnej księgowości posiadam program Wf-Fakir, jest naprawdę świetny. Dla działu kadrowego oferuję rewelacyjny program kadrowo - płacowy Wf-Gang. Jego najlepszą oceną jest to że inspektorzy PIP i ZUS nie mogą się doszukać żadnych uchybień w naliczeniach list płac i kartotekach pracowników. Oczywiście Płatnik ZUS, programy do gastronomi też są moimi "klientami". 

Oferta zdalnego serwisu pozwala na to, że moi klienci są bardzo zadowoleni zarówno z programów jak i z mojego serwisu dla nich i ich pracowników.


Twój czas jest dla mnie najważniejszy, błyskawiczna pomoc zdalna dla Ciebie i pracowników Twojej firmy. Tak pomagam w Twoim sukcesie  

Pomoc zdalna jest tym czego potrzebujesz Ty i twoi pracownicy. Obniżasz koszty obsługi IT i oszczędzasz czas


Czy oferujemy coś więcej

Oczywiście tak, bardzo często moi klienci pracują już na jakiś systemach i powstaje problem, jak dopasować ich program do pracy z jednym z oferowanych programów. 

Taka sytuacja powoduje, że tworzymy sami przejściówki pomiędzy programami róznych producentów. Dzięki temu możemy połączyć program sprzedażowy firmy Insert - Subiekt GT z programem księgowym Wf-Fakir firmy Wapro.

Potrzebujesz zaawansowanego systemu gemeracji plików tekstowych do formatu przelewów zdefinowanych w systemach np Home Banking - nie ma problemu, ja to zrobię.

Zapraszam